SATIŞI DEVAM EDEN PROJELERİMİZ

Aslanpark

Anadolu Yakası’nda değişim sürüyor. Meda Yapı’nın yeni projesi Aslanpark, Anadolu Yakası’nın en çok tercih edilen ve prim yapan bölgelerinden Maltepe’de bölgenin değerine layık bir yaşam alanı sunuyor.

Gökkuşağı Evleri

Modern kimliği, şehirli ve gösterişli mimarisiyle öne çıkan Gökkuşağı Evleri her türlü ihtiyaca cevap vererek bölgenin değerine layık bir yaşam alanı sunuyor.

Focus Evleri

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Aydınevler’de yaşam yeniden başlıyor. Son yıllarda yapılan yatırımlarla yıldızı parlayan Aydınevler, gelişen altyapısı ile Anadolu Yakası’nın yeni yaşam merkezi olma yolunda hızla ilerliyor.

Maltepe Çarşı Projesi

Şehrin merkezinde yaşamak isteyenlerin tüm beklenti ve talebini karşılamak için Maltepe’de hayata geçiyor. Maltepe Çarşı projesinde 22 daire bulunuyor.

Mavi Evler Projesi

Aydınevler’de yepyeni bir yaşam konsepti hayata geçiyor. Konforlu yaşam standartları, şehrin her yerine kolay ulaşımınızı sağlayan metro ve alternatif yolları, keyifle vakit geçirebileceğiniz bir yaşama baştan başlayacaksınız.

Fındıklı Projesi

Meda Yapı Fındıklı Projesi, şehrin merkezinde çalışanların ve öğrencilerin şehrin merkezinde yaşamaları tüm beklenti ve taleplerini karşılayabilmeleri için Fındıklı’da hayata geçti.

Her Türlü Sorunuz için 0216 489 00 25