MEDA YAPI İNŞAAT
Yaşama Olan Sevgi ve Saygı

1996 yılından bu yana misyonumuz ve vizyonumuzdan hiçbir taviz vermeden hedeflerimize, amaçlarımıza ve umutlarımıza sağlam, nitelikli, kaliteli, çalışkan ve doğrulukla bütünleşmis ekibimizle İstanbul’un birçok yerine hizmet ve yaşam alanı sunma ideolojisiyle yepyeni ve teknolojik yapılara imza atıyoruz. Şirketimiz aynı zamanda kendi müşteri ve işverenlerinden tam not ve takdir alarak hedeflerine ulaşma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

1996 yılında İstanbul Şişli’den başlayarak inşaat taahhüt işleri ile piyasaya girip İstanbul’un birçok yerinde taahhüt işlerinde imzalar atıp hizmetler verdik. Bu taahhüt iilerin genişleyip büyümesi sonucunda dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üretmek amacıyla 2003 yılında Meda Yapı İnşaat San. Tic. A.Ş.’yi kurduk.

Şirketimizi kurarak “İnsana ve Yaşama Olan Sevgi ve Saygı” felsefemizle her biri farklı mimariye sahip ve her biri yeni bir yaşam biçimi sunan projeleri hayata geçirme yoluna koyulduk.

Misyonumuz

İnsaat sektöründe yaşanan teknik ve mimari gelişmeleri yakından takip ederek bireyin modernlik, mimari ve teknolojiden en üst seviyede faydalanmasını sağlamak aynı zamanda sürekli değişen ihtiyaç ve beklentilerini önceden ön görerek sağlam, güvenlikli, kaliteli projelere adım atmak.

Vizyonumuz

İnsaat sektöründe yaşanan teknik ve mimari gelişmeleri yakından takip ederek bireyin modernlik, mimari ve teknolojiden en üst seviyede faydalanmasını sağlamak aynı zamanda sürekli değişen ihtiyaç ve beklentileri önceden ön görüp sağlam, güvenlikli, kaliteli projelere adım atarak “Yaşama Olan Sevgi ve Saygı” felsefemizi tüm dünyaya aktarmak.

Her Türlü Sorunuz için 0216 489 00 25