Hakkımızda

1996 yılından bu yana ilkelerimizden taviz vermeden; nitelikli, uzman ve çalışkan ekibimizle İstanbul başta olmak üzere ülkemizin birçok yerinde örnek yaşam alanları inşaa ediyoruz. Meda Yapı İnşaat San. Tic. A.Ş. olarak yeni teknoloji yapılara imza atıyor;  güvenilir ve konforlu projelerimizde müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Projelerimizi, müşterilerimizin modern yaşam biçimlerine dikkat ederek hazırlıyoruz. 

9

MİSYON

Meda Yapının misyonu; çalışanlarımızla birlikte her zaman, her faaliyetimizde birinci önceliğimiz olan güveni en temel çalışma prensibimiz olarak kabul etmek, kalite ve dürüstlükten taviz vermeden, üstlendiğimiz tüm projeleri zamanında ve tam olarak yerine getirmektir.

9

VİZYON

Vizyonumuz, inşaat sektörüde önde gelen firmalarından biri olarak geçmişten gelen tecrübelerimiz ışığında geleceğe dair “Mutluluğa Erişeceğiniz Doğru Adresleri” planlayıp müşterilerimizin memnuniyetinden aldığımız enerji ile istikrarlı bir büyüme stratejisi çerçevesinde daima zirvede olmaktır.

9

KALİTE POLİTİKASI

Meda Yapı’nın kalite politikası, tamamladığımız sayısız proje tecrübesinin getirdiği yüksek bilgi birikimi, deneyimimiz ve sürekli büyümemiz ile sektöründe müşterisine sözünü tutan ve güven veren bir konumda olmayı hedefler.

DEVAM EDEN PROJE

TOPLAM İNŞAAT ALANI

MUTLU MÜŞTERİ

NİTELİKLİ PERSONEL

KISA TARİHÇEMİZ

İnşaat sektörüne 1996 yılında İstanbul Şişli’de inşaat taahhüt işleri ile başlanılmış, taahhüt ve inşaat işlerinin genişleyip büyümesi sonucunda; dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut ve ticari projeler üretmek amacıyla 2007 yılında Meda Yapı İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. kurulmuştur.

Kurulduğumuz günden bu yana tamamladığımız 210.000 metrekareyi aşan inşaat alanının getirdiği tecrübe, deneyimli ekibimiz ve güçlü finansal yapımız geleceğe güvenle bakmamızı sağlıyor.

Şirketimizin inşaat dışında ayrıca farklı sektörlerde de yatırımları bulunmaktadır.

FELSEFEMİZ

“İnsana ve Yaşama Olan Sevgi” felsefemizle her biri farklı mimariye sahip ve her biri yeni bir yaşam biçimi sunan projeler yapıyoruz. Meda Yapı olarak yalnız konut ya da ticari projeler üretmekle kalmayarak bu projelerin birçoğunu ya da tamamını barındıran karma projeler de inşa ediyoruz. Hedefimiz müşterilerimiz için “Mutluluğa Ulaşacakları Doğru Adres” olmaktır. Bu amaca ulaşmak ve daha iyisini yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Meda Yapı Mimarlık ve Mühendislik

MİMARLIK ve MÜHENDİSLİK

Tasarım öncesi hizmetler, mimari ve iç mimari disiplinler kapsamında tasarım, tasarım danışmanlığı, tasarım yönetimi ile uygulama ve kontrollük hizmetleri vermekteyiz.

Meda Yapı İnşaat Taahhüt

İNŞAAT ve TAAHHÜT

İnşaat yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına tüm yapım faaliyetlerini üstlenerek projenin kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

MEda Yapı Kentsel Dönüşüm

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Son senelerde adından sıkça bahsedilen kentsel dönüşüm konusunda güvenilir bir çözüm ortağı olarak yıkımdan teslime sorunsuz hizmet veriyoruz.
MERKEZ OFİS

0216 639 0005 

SATIŞ OFİSİ