Aydınevler Mah. Selçukbey Cad. No: 101-105/C Maltepe/İstanbul

Hakkımızda

hakkimizda

1996 yılından bu yana ilkelerimizden taviz vermeden; nitelikli, uzman ve çalışkan ekibimizle İstanbul başta olmak üzere ülkemizin birçok yerinde örnek yaşam alanları inşaa ediyoruz.

Meda Yapı İnşaat San. Tic. A.Ş. olarak yeni teknoloji yapılara imza atıyor;  güvenilir ve konforlu projelerimizde müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.

Projelerimizi, müşterilerimizin modern yaşam biçimlerine dikkat ederek hazırlıyoruz.

İnşaat sektörüne 1996 yılında İstanbul Şişli’de inşaat taahhüt işleri ile başlanılmış, taahhüt ve inşaat işlerinin genişleyip büyümesi sonucunda; dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut ve ticari projeler üretmek amacıyla 2007 yılında Meda Yapı İnşaat San. Tic. A.Ş.’yi kurulmuştur. Şirketimizin inşaat dışında farklı sektörlerde de yatırımları bulunmaktadır.

“İnsana ve Yaşama Olan Sevgi” felsefemizle her biri farklı mimariye sahip ve her biri yeni bir yaşam biçimi sunan projeler yapıyoruz. Meda Yapı İnşaat San. Tic. A.Ş. olarak yalnız konut ya da ticari projeler üretmekle kalmayarak bu projelerin birçoğunu ya da tamamını barındıran karma projeler de inşa ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana 200.000 metrekareyi aşan inşaat alanı yapılmış ve daha iyisini yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz.